KONST / Litografier / Litografi 6467113
nr 646 7113
Rune Nilsson
(1927-1996), Sverige
Litografi, Akvarellerad, Rune Nilsson (1927-1996), Hökbo, 71x83
Rune Nilsson, född 1927, död 1996, svensk målare och tecknare.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2010
kl 18:19:32
19/6 20:50:52
20/6 23:11:17
Rune Nilsson
Läs mer om Rune Nilsson